DR.TEN
Dr. TEN NEDİR ?

 

Dr. TEN reçine içinde süspansiyon haline getirilmiş, metal ve kristal parçacıklardan oluşan bir matrikstir. Elektro Manyetik Frekans kirliliğinin, biyolojik ve psikolojik etkilerini azaltır ve bulunduğu ortama sağlıklı yaşam enerjisi yayar. 

Dr. TEN içinde belirli oranlarda , organik , metal ve manyetik alan oluşturan materyaller vardır. Organik madde , metalik maddeyi hızla etkilerken Dr. TEN enerjiyi çeker , tutar ve dönüştürerek yayar.Yaydığı bu enerji negatif iyon, bioenerji, yaşam enerjisi , chi olarak adlandırılır. Bu mucize bileşen bitmeyen bir enerjiye sahiptir, sürekli kendini yeniler. Evde, arabada, işyerinde, çantada ya da takı olarak kullanılabilir. Ayrıca Doğal taşlar için de enerji bataryası görevi görür. Yaydığı pozitif enerji frekansı yüksektir ilk birkaç gün uyum süreci gerekir. Zararlı ışınımlardan koruyacak , yaşam enerjinizi artıracak , şifa yayacaktır.

Dr.Ten , vücudunuzun doğal dengesine tekrar kavuşmasını sağlar. “Elektro-Kirliliğin” (elektronik araç-gereçlerin yaydığı radyasyon) negatif etkisinden dolayı, hücrelerimizin elektriksel özelliklerinin dengesi bozulur. Bu dengesizlikler hücrelerimizin zayıflamasına neden olur ve bu da daha fazla stres ve daha düşük enerji seviyesi anlamına gelir.Bu kolyeyi ya da bilekliği taktıktan sonra vücudunuz hemen doğal dengesine kavuşacak ve böylece asıl gücünüze yeniden sahip olacaksınız. Hücrelerimizin elektriksel özellikleri dengelendiğinde bunlar otomatik olarak doğal iyileşmeyi arttırır, çünkü hücrelerimiz vücut sistemimizdeki işlerini daha etkin bir şekilde yapacak hale gelirler.


 

 DR. TEN NASIL ÇALIŞIR?


Dr. TEN reçine içerisinde bulunan doğal taşları sürekli olarak sıkıştırır, bu da bileklik ve kolye içinde piezoelektrik etkisi yaratır. Reçine içindeki doğal taşlar ve diğer materyaller mükemmel simetrik moleküler yapısı ile dışarıdan bir güce maruz kaldığında bir voltaj, frekans üretir. Bu da Dr. TEN’in, temizlenmeye ihtiyaç duymadan kendi frekansını devamlı ve güçlü bir şekilde yayılmasını ve etrafındaki enerjileri dönüştürmesini sağlar. Bu nedenle Dr. TEN içinde yoğunlaşan enerji doğal taşlar ve diğer materyaller sayesinde temizlenip amplife olur. Dr. TEN, negatif enerjiyi, pozitif enerjiye dönüştüren bir jeneratör olma özelliği buradan gelir. Reçine enerjiyi çeker, binlerce yılda oluşmuş ve dünyanın titreşim frekansını taşıyan doğal taşlar enerjiyi dengeler ve metaller (inorganik) de enerjiyi iter, yani dengeli enerjiyi dışarı verir.   

 

DR. TEN'İN SAĞLIĞA FAYDALARI

 

*Dr.Ten Isı enerjisini emer, vücudunuzun metabolik işlevlerinin bütüncül bir sağlığa kavuşması için  biyo-enerjiye dönüştürür ve böylece vücudunuzun yaşam gücünün dengelenmesine yani bütün beden işlevlerinin dengelenmesine yardımcı olur. 


*Bedenin biyolojik alanını dengeleyerek elektromanyetik alanlar gibi negatif enerjilere karşı korur


*İçsel olarak hücre geçirgenliğini sağlar  ve böylece vücuttaki hücrelerin çeşitli fizyolojik işlevlerine güç katar. Bu durum canlı kan hücresi mikroskopi testleriyle kanıtlanabilir.


*Hücrelere besin girişini ve atıkların alınmasını kolaylaştırmak suretiyle vücuttaki her hücrenin enerji seviyesini arttırır.

 

*Vücuttaki suyu daha küçük moleküllere (mikro kütleler) bölerek bu moleküllerin çözücü, temizleyici ve iyileştirici güçlerini arttırır.

 

* Dışsal elektromanyetik radyasyonun zararlı etkilerini nötralize eder.

 

* İnflamasyonu azaltır.

 

*Zihinsel odaklanmayı ve yaratıcılığı arttırıp zihni sakinleştirme yoluyla beyin gücünü yükseltir.

 

* Kan dolaşımını arttırmak suretiyle güç artışı sağlar.

 

* Bağışıklık ve endokrin sistemini güçlendirerek hastalıklardan korur.

 

*Vücutta virüslerin ve bakterilerin yok edilmesine yardımcı olur.

 

* Vücudun detokslanmasını sağlar.

 

* Su dolu bir bardağı Dr.Ten bileklik ya da kolyenin üzerine koymak suretiyle suyun kalitesini arttırır.

 

* DNA’yı hasara karşı korur.

 

* Yaşlanma sürecinin yavaşlamasını sağlar.

 

* Kanser hücreleriyle mücadeleye yardımcı olur.

 

* Bedenin aura veya enerji alanını güçlendirir.

 

*Elektromanyetik dalgaların (veya araç-gereçlerin, cep telefonlarının vs yaydığı radyasyonun) vücuda zararlı etkilerinden korur.


*Uçan, yürüyen haşerelerin ( Sivrisinek ,bit,pire, kene, vb) size zarar vermesini önler. 

 

TAVSİYE EDİLEN KULLANIM:

 

En iyi sonuçları elde etmek için Dr.Ten bilekilk ya da kolyenizi en az 21 gün boyunca  takın. Takarken günde en az 8 bardak sağlıklı su içmek önemlidir (tercihen enerjilendirici su için).

 

Tutulma veya ağrıları geçirmek için Dr.Ten’i doğrudan bedenin ilgili bölümü üzerine koyun (örn. diz, sırt, omuz, bilek vs).

 

Baş Ağrısını geçirmek ve gevşemek için alna koyun.

 

Karın ağrısını ve adet sancısını geçirmek için karnınızın üzerine koyun.

Dr.Ten bileklikleri bayanların sağ koluna , bayların sol koluna takmaları tavsiye edilir.

 

 

SUYU ENERJİLENDİRMEK:

Dr.Ten ,vücudunuzdaki suyu sağlıklı ve enerjilenmiş küçük su kütlelerine dönüştürür! Su moleküllerini hegzoganal yapıya dönüştürüp içme suyunuzu enerjilendirmekle kalmaz, vücudunuzdaki suyun hücrelere sızan küçük kitleler halinde kalmasını da sağlar. Bu küçük su kütleleri hücre zarlarından kolayca geçerek hücrelere besin ve oksijen taşır, atıkları ve toksinleri çıkarır. Suyun hücrelere giriş çıkışındaki bu kolaylaşma, hücrelerin temiz, genç ve sağlıklı kalmasını sağlar.

 

Dr.Ten bileklik ya da kolyenizi bir bardak veya sürahi suyun altına koyun (her 500 ml su için en az 20 dk). Enerjilenen su içme, yıkama, banyo veya bitkileri sulama için kullanılabilir.

 

DR.TEN ile,

  Yanınızda her an Bioenerji üreten ve size destek olan bir aracınız olmaktadır. Ağrıyan ve problemli bölgenize Dr. TEN  bileklik ya da kolyenin ters tarafı ile 4-5 dakika saat yönünün tersine dairesel hareketler yapın. Kronik problemlerde bir müddet devam edin. Negatif iyonlar sayesinde o bölgeyi şifalandırmasına destek olacak ve ağrınızı giderecektir. Sizin için sonsuz enerji üretecektir ancak elbette arada şarj etmeyi unutmayın. Daha fazla iyon üretmesi için akar su ile en az 1 dakika yıkanması ve kullanıcı tarafından yıkanması gerekmektedir. Dr. TEN Bileklik ve kolyesini şarj ederseniz etkisini fazlasıyla görebilirsiniz  . 

Dr. TEN ürününüzü  frekansının bozulmasına sebep olabileceğinden  bir başkasıyla paylaşmayın. Sadece size özel olarak üretilmiş olan ürünümüzü bir ömür kullanarak sonsuz faydalarından yararlanabilirsiniz.


Dr.TEN KULLANIRKEN ;

 

*Tipik olmamakla birlikte bazı bireyler başta biraz rahatsızlık deneyimleyebilir (zihinsel gerilim, baş dönmesi vs). Eğer bu olursa Dr.Ten ‘i çıkarın ve önce günde birkaç dakika giyerek sonra birkaç gün / hafta içinde giyme süresini yavaş yavaş arttırın. Alternatif olarak bileklik ya da kolyeyi bel hizanızın altındaki bir cepte taşımayı ve birkaç hafta sonra  takmayı deneyebilirsiniz.

 *Uyanıklığı ve enerji seviyelerini arttırdığı için, bazı insanlar kolyeyi takarken uykuya dalmakta zorlanabilir. Eğer bu olursa, uyumadan 4-5 saat önce kolyeyi çıkarmayı deneyin.


Sağlıklı günler dileriz.